Şirket

mestur’nin eczacılık nakliyesindeki yılların yetkisine güvenin – Avrupa’nın en büyük eczacılık şirketleri için yılda katedilen 15.000.000 kilometre net bir dil konuşmaktadır. Müşterilerimizin özellikle kriz bölgelerine yapılan nakliyeler konusunda bizi onurlandırmaktadır. 30 yıldan beri başarılı olan mestur nakliye şirketi ile işbirliğimiz, müşterilerimize yüksek derecede esneklik sağlamaktadır.

Nurettin Büyükkoç, 2009’dan beri başarılı olan ve Frankfurt yakınlarındaki Langenselbold merkezli BCD logistic’in temeli üzerinde, 2013’te eczacılık ve sağlık bakımı ürünleri alanında uzmanlaşmış
mestur GmbH & Co. KG’yi kurmuştur.

Avrupa ve Yakın ile Orta Doğu genelinde karayolu üzerinden yılda 10.000 nakliye ile, Mestur, zor erişilir bölgelerde dahi belirlenen gün ve saate uygun bir teslimat sağlayabilmek için gerekli uzmanlık ve donanıma sahiptir. Bölgesel koşullar hakkındaki bilgimiz, turlar planlama bağlamında vazgeçilmezdir.
Sürücülerin seçiminde, düzenli eğitimler sayesinde nakliye güvenliği en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Sıcaklık güdümlü malların nakliyesi için sıkı kurallar geçerlidir – gerek araç filosu için, gerekse sapmalar durumundaki belgeleme ve bildirim yükümlülüğü için. Deneyim ve yetki, bu nedenle sorunsuz ve güvenilir süreçlerin en önemli temelidir.

mestur ile, müşteri isteklerinin karşılanması için en yüksek esneklik ile kullanılan ve
sıcaklık güdümlü nakliye alanında Avrupa’nın en modernleri arasında bulunan bir lojistik filosu sizin için hazır bulunmaktadır.

Çevreye karşı yükümlülüğümüz

Nakliye sektörünün günümüzde karşı karşıya bulunduğu en büyük zorluk, çevre uyumluluğunun sürdürülebilir ve uzun vadeli olarak geliştirilmesidir.

Volvo, gelişimi her zaman insanlara uygun şekilde tanımlamıştır: Sadece TIR satışındaki artış söz konusu değil. Daha az emisyonlu ve daha düşük yakıt tüketimli TIR’ların satışı da bu bağlamda önemlidir.

Çevreye karşı yükümlülüğümüz, sadece daha düşük yakıt tüketimi ile kısıtlı olmamakla birlikte, bir ürünün tam varlık döngüsü Volvo için geleneksel olarak belirleyicidir. Bu kalite özellikleri sizin avantajınızdır.

Tüm araçların her yıl Frankfurt’ta EURAM Thermoking’de kalibre edilmesi sayesinde, sadece GDP/GXP yönetmeliklerinin yerine getirilmesi için bir yapı parçası söz konusu olmamakla birlikte, bu kalibrasyonlar enerji verimliliğine de önemli katkıda bulunmaktadır.

mestur, geliştirilmiş germe lojistiği ve sadece Euro 5’li araçların kullanılması sayesinde, çevre uyumluluğuna büyük katkıda bulunmaktadır.